Naruto World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto World


You are not connected. Please login or register

Společný srazy na Chatu

+2
Geralt
GetFirstPC
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Společný srazy na Chatu Empty Společný srazy na Chatu Wed Mar 18, 2009 6:26 pm

GetFirstPC



Takže mám za úkol od vás zjistit v které dny a v kolik hodin míváte čas ....
Duvod je scházení se v společné chat místnosti http://blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=128883 a projednávání věcí ohledně modulu.

Takže já prakticky podnělí až pátek od 15-22 Soboty a neděle prakticky na domluvě skoro v jakýkoliv čas.

2Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Wed Mar 18, 2009 8:50 pm

Geralt



no, tak to se máš Smile

Já jsem na tom oreintačně:
Pondělí - 16:00-17:00 a pak někdy večer
Úterý - po 20:00
Středa - zatím po 18:00, možná časem dřív
Čtvrtek - po 19:30
Pátek - teoreticky už od 15:00, ale docela často odjezd na chatu (bez netu)
Sobota + Neděle - buď chata, nebo nějaká akce aspoň jeden den, občas i volno

3Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Wed Mar 18, 2009 8:57 pm

George



EDIT: Můžu vždycky Exclamation Rolling Eyes

4Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Fri Mar 20, 2009 11:56 pm

GetFirstPC



Tož pište ještě další členove teamu at se to muže dojednat.

5Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Sun Mar 22, 2009 7:51 pm

Nalk



Nemám sice žádnej moc pravidelnej čas, jediný co tak přibližný dojezd ze školy domů.
Takže napíšu časy, od kdy přibližně můžu každej den... strop je v 8 až v 9 večer (dle situace, ale víc fakt ne... ještě se musím učit třeba trochen a pak taky spát)

Po: od 15:00 popř. 15:30
Út: od 15:30
St: od 17:00 popř. 18:00
Čt: od 17:00 popř. 18:00
Pá: od 14:30
So+Ne: jak kdy, v podstatě dle toho kdy vstanu a konec tak kolem půlnoci, kdy už se mi obvykle chce spát.

6Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Mon Mar 23, 2009 4:39 pm

Lomylith



Pokusim se nak dorazit...ale dostal jsem zaracha na pc Sad Sad

7Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Mon Mar 23, 2009 6:51 pm

GetFirstPC



To lomilith:- tebe ani nepočítám to by bylo moc ale čekal jsem časy od yoshimara(sry nevím jak je ten acc přesně),arashe,a yslím že to je vše možná ještě někoho o kom nevím Very Happy

8Společný srazy na Chatu Empty Re: Společný srazy na Chatu Tue Mar 24, 2009 2:50 am

ArashX



GetFirstPC napsal:To lomilith:- tebe ani nepočítám to by bylo moc ale čekal jsem časy od yoshimara(sry nevím jak je ten acc přesně),arashe,a yslím že to je vše možná ještě někoho o kom nevím Very Happy
Yoki je odstaven komplet.

Jo jinak moc se omlouvám že jsem se všema přerušil komunikaci. v neděli večer když jsem se pokoušel uploadovat nwn jsem překročil limit a do úterka do večera jsem bez netu.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru